Smm panel hizmetleri yani uzun açıklaması ile sosyal medya bayilik paneli hizmeti anlamına gelmektedir. Smm panel üzerinde panel sahipleri sağlayıcılardan aldıkları sosyal medya hizmetlerinin satışlarını yapmaktadırlar. Bu sayede satış yapmak isteyen veya indirimli servislere sahip olmak isteyen tüm kullanıcılar bu panelleri kullanmaktadır.

Smm panellere üyelik ücretsiz olmakta olup, servis kullanımı için ücret ödemektesiniz. Yani panelin belirlediği miktarda bakiye yükleyerek bu bakiyeyi istediğiniz servislerde harcayabilmektesiniz. Her servisin çalışma mantığı açıklamasında yazmaktadır ve her servis birbirinden bağımsız işlem görmektedir. Size uygun servisi seçerek kısa sürede işleme başlayabilirsiniz. Panel üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri, sipariş takip ekranından hızlı bir şekilde durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Smm Panel

Hem ücretsiz bir şekilde smm panele üye olarak, hemde istediğiniz servise ait siparişi vermek bu sayede çok kolaydır. Son zamanlarda çoğu kullanıcı smm paneller sayesinde ek gelir veya tam gelir elde etmeye başlamıştır. Buralardan edindikleri uygun fiyatlı servisler sayesinde, uygun fiyatlara alım yaparak müşterilerine kar ekleyerek satış yapmaktadırlar.

Smm paneller genelde üreticiden API denilen bir bağlantı çekmektedir. Bu şekilde paneller arasında bağlantı sağlayarak servislere erişebilmektedirler. Yazılım satın alan çoğu kullanıcı ise paneller arasında veya üretici üzerinden API bağlantısı çekerek, diğer panellerdeki servisleri kendi paneline eklemektedir. Ekleme yaparak alış fiyatının üzerine kendi karını koyarak gelir elde ederler. Yani başka bir panelde ucuza buldukları servisleri, kendi panellerine API bağlantısı ile ekleyerek;

Örneğin 1 TL’ye aldığı ürünü 1.5 TL’ye kendi paneline eklemektedir.

Bu bağlantı şekli ile diğer panele eklediği bakiyesi kadar kullanıcılarına hizmet verirler. Yani müşteri sizin panelinizden sipariş verdiğinde, sizin üye olduğunuz diğer paneldeki o servise bakiyeniz doğrultusunda siparişi iletir. Bu sayede üreticiden aldığınız servisleri istediğiniz kar doğrultusunda kendi panelinizde satarak gelir elde edebilirsiniz.

Aşağıda vermiş olduğumuz üretici firma üzerinden dilerseniz uygun fiyatlara alım yapabilirsiniz. Yada kendi sahip olduğunuz panele uygun fiyatlar ile API çekerek servisleri müşterilerinize satış yapabilirsiniz. Varyete üzerindeki tüm servisler sorunsuz ve hızlı çalışmaktadır. Kullanıcıların güvenle kullandıkları bu panele sizlerde ücretsiz üye olabilirsiniz.

https://varyete.com/